Kurumsal

HAKKIMIZDA:

GARANTİLİ EMLAK olarak, gayrimenkul yatırımcılarına ve ihtiyaç sahiplerine alım satım, kiralama, projelendirme ve danışmanlık gibi profesyonel hizmetler sunarak,yatırımlarını en karlı şekilde yapabilmelerine olanak sağlıyoruz.
Siz değerli müşterilerimizin; günümüz rekabet ortamının ve iş dünyasının gerektirdiği verimi yakalamanız, sürekli değişen ve belirsizleşen koşullar altında emlak piyasası içinde yatırımlarınıza yön verebilecek emlak ofisimiz ile müşteri odaklı kaliteli bir hizmet anlayışını ilke edinerek, karşılıklı güvene dayalı dürüst ve profesyonel bir bakış açısıyla beklentilerinizi karşılamaktayız.
ANKARA bölgesinde Satılık Konut, Kiralık Konut,Satılık Arsa – Arazi, işyeri ve benzeri gayrimenkul ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.Hizmet verdiğimiz bölgelerde gayrimenkullerinizi kiralamasını ve satışını üstlenebilir, talep ettiğiniz gayrimenkul özellikleri, konumuyla ile ilgili araştırma yapabilir ve sizi bilgilendirebiliriz. GARANTİLİ EMLAK farkını yaşamanız için İvedik ve Yaşamkent ofislerimizi ziyaret etmenizi bekliyoruz.

 HİZMETLERİMİZ :

GARANTİLİ EMLAK olarak, gayrimenkul yatırımcılarına ve ihtiyaç sahiplerine ANKARA bölgesinde;
PAZARLAMA :
Aktif çalışma yapacak Danışmanlarla Proje Eğitim çalışması,
İnternetteki Emlak Bilgi Bankamıza bilgilerin girilmesi,
Pazarlama sözleşmesi yapılan mülklerin afişleme çalışması,
Satılık ve / veya Kiralık Arayan Müşterilere haber verilmesi,
Pazarlama şartlarına uyan Müşteriler ile Kaparo sözleşmesi yapılması,
Kiralamalarda Kontrat ve Eklerinin düzenlenmesi,
Satışlarda Tapu işlemlerinin neticelendirilmesi.

HUKUK HİZMETLERİ :
Kira Kontratları, Sözleşme, Protokol ve Taahhütnamelerin hazırlanması,
Kiracılar ile ilişkilerin takibi, gereğinde ihtar ve Davaların takibi,
Mahalli idarelerle ilgili mevzuatların, gereğinde Davaların takibi,
Gayrimenkul Portföyü kapsamındaki Hukuki ve ticari Davaların takibi,
Gayrimenkul Portföyüne yönelik Hukuk Müşavirliği hizmeti ve raporlarının yazılması.

ÖZEL EKSPERTİZ :
Tapu Kayıtlarının incelenmesi,
Kadastral paftalardan yer tespiti,
Belediyelerden İmarı uygunluk kontrolü,
Gayrimenkulün,yerinde incelenmesi,
Konum,ulaşım, bölge rayiçleri tespiti,
Kiralama ve / veya Satış değerinin belirlenmesi,
Yazılı Ekspertiz Raporlarının hazırlanması.

FİNANSAL DANIŞMANLIK VE KREDİ HİZMETLERİ :
Maliyet yönünden en uygun kredi kaynaklarının saptanması,
Gerekli bilgi ve belgelerin temini,
Gerekli fiziki ve mali projelendirmelerin yapılması,
Başvuru dosyalarının hazırlanması, takibi ve sonuçlandırılması,
Genel, bölgesel, sektörel ve ekonomik krizler veya yanlış borçlanma politikaları nedeniyle oluşan nakit sıkışıklığının giderilmesi konusunda, şahısların ve firmaların mevcut mali durumları dikkate alınarak, mevcut borcun daha uzun vadeye yayılması ve düşük maliyetli kredilerle yeniden yapılandırılması konularında hizmet sunmaktadır.
Firmanızın yatırımı esnasında, işletmenin büyümesinde teminat, vade, para cinsi, faiz olarak en uygun koşullardaki finansman imkanları hakkında sizleri bilgilendirir, finans kurumları ile müzakereleri sizin adınıza yönetir ve kullanımını temin eder. GENERAL DANIŞMANLIK ilk olarak firmanızın son 3 yıllık mali tablolarını analiz eder, bilanço ve gelir-gider tablolarındaki likidite,faaliyet, borçluluk, karlılık oranlarını hesaplar. Mali tabloların finans kurumlarının kabul edeceği rasyolara sahip olup olmadığını yorumlar ve raporlar. Bu tabloların iyileştirilmesi için öneriler sunar. Firmanızın finans kurumlarına sunması gereken dosya ve raporları hazırlar. Borçlanma sonrası rahat bir ödemeyi baştan öngörebilmek üzere nakit ve fon akım tablolarını düzenler, fon akım tablolarını hazırlanan dokümanlarla finans kurumlarına ziyaret ederek müzakereleri yürütür. En uygun finansman olanağını firmaya sunar. Borç yapılandırma, firmanın mali yapısını, inceleyerek, gelecek 5 yılda hangi borç ve iş yapısı ile borcunu geri ödeyeceğinin hesaplamalarını senaryolarla ortaya koyar. Fizibilite ve iş planı kapsamında nakit akım tahminlerini yapar. Gereken öz kaynak ihtiyacını hesaplar, likidite için varlık satışlarını inceler ve önerilerde bulunur. Sonuç olarak hazırlanan senaryoların bulunduğu raporlarla mevcut veya yeni finans kurumları ile müzakereler yürütür ve orta vadede daha uygun faiz koşullarında, doğru para birimlerinde borcu yapılandırarak, ödenir hale getirir.

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım. 0850 302 0107